Производство столешниц из натурального дерева любой породы. Столешницы из дерева от Ergood в Киеве. Большой выбор. Быстрые сроки. Высшее качество. Недорого… 

Виды столешниц из дерева:

Виды фасок для столешниц, можно посмотреть здесь!

Прайс на столешницы кухонные

Покрытие масловоск

Виды древесины для столешниц


Посмотреть виды выкрасок столешниц из массива дерева, можно здесь!


Натуральне дерево було і залишається одним з тих матеріалів, які здатні створювати навколо себе особливу атмосферу. Все ще думаєте, як обставити свою нову кухню? Відкриваєте кафе або ресторан і бажаєте, щоб в закладі було затишно? Стільниці з масиву, виготовлені в нашій компанії, стануть незамінною деталлю вашого інтер’єру!

Ми пропонуємо виготовлення як стандартних прямокутних стільниць з дерева, так і більш оригінальних виробів. Бажання клієнта — наш головний принцип.

Чому покупці вибирають нас?

Тому що ми навчилися робити стільниці з масиву швидко, дешево і добре.

Наші ціни нижчі ніж у конкурентів на 20-80%. Ми спеціалізуємося на стільницях з дерева і пропонуємо справедливі ціни.

Купувати у нас зручно. Ми виконуємо проекти будь-якої складності, виконуємо весь комплекс послуг від виміру до монтажу. Оформити замовлення можливо в нашому меблевому салоні, в шоу-румі при виробництві або прямо у Вас вдома за допомогою нової послуги «мобільний офіс».

Ми працюємо під замовлення, але так швидко, що не змусимо Вас чекати. Виріб за Вашими розмірами з повною обробкою — від 4 днів. Змонтована кухонна стільниця / стільниця-підвіконня — від 7 днів. Швидше нас  стільниці не робить ніхто.

Про якість не потрібно говорити нічого зайвого, воно стабільну і високу. Наші вироби будуть служити Вам так як це було задумано, довго і без проблем.

Деревянная столешница

Ми реалізуємо оригінальні рішення за Вашим індивідуальним замовленням. Ми завжди готові підтримати Вас у бажанні нестандартно підійти до інтер’єрного дизайну тут, для нас немає нічого неможливого!

Стільниці на кухню з дерева

Найпопулярніше місце, де використовуються стільниці з дерева — кухня. Яку б кухню Ви не купили, благородний масив вигідно її підкреслить. Дерево відмінно підходить до будь-якого дизайну: класичні інтер’єри прикрасять кухонні стільниці з дуба з обробкою прозорою масло-воскової сумішшю (натуральний колір дерева), сучасних інтер’єрів більше підійде дуб, бук або ясен з тонуванням в будь-які кольори.

Кухонні стільниці з дерева — основний напрямок нашої компанії, ми зробимо всі необхідні роботи.

Ми професійно займаємося виготовленням стільниць у ванну кімнату. При замовленні дерев’яної стільниці у ванну, також як і на кухню, дуже важливо використовувати щільне тверде дерево, стійке до деформацій, а також кращі матеріали для обробки.

Наші стільниці у ванну кімнату зроблені надійно і будуть радувати Вас довгі роки.

Кухонные столешницы из дерева на заказ Киев, Кухонные столешницы из дерева под заказ, Кухонные столешницы из дерева на заказ Киев, Кухонные столешницы из дерева под заказ Киев, Кухонные столешницы из дерева на заказ в Киеве, Кухонные столешницы из дерева под заказ в Киеве, деревянная столешница для стола, изготовление деревянных столешниц Киев, деревянная столешница для кухни цена, деревянные столешницы для кухни купить,  столешница из массива дерева цена, столешница из дерева на заказ, столешница из дерева под заказ, столешница из дерева на заказ Киев, столешница из дерева под заказ Киев. Кухонная столешница из дерева, Кухонная столешница из дерева на заказ, Кухонная столешница из дерева под заказ, Кухонная столешница из дерева заказать, Кухонная столешница из дерева на заказ Киев.