Купити двоярусне ліжко з дерева Одеса

Оригінальні та зручні дитячі двоярусні ліжка Одеса, різних стилів із натурального дерева за доступними цінами. Широкий асортимент та привабливі ціни. Недорогі двоярусні ліжка з натурального дерева для дітей…. ᗎ Виробництво двоярусних ліжок з будь-якої породи ⋙ Бук | Дуб | Ясен | Вільха ➤ Двоярусне ліжко з дерева Одеса від Ergood №1️⃣ Великий вибір ➤➤➤ Терміни від 14 днів ➤ Вища якість ➤ Гарантія 2 роки…

Ліжко двоярусне на замовлення Одеса

Компанія “Ергуд” пропонує виготовлення на замовлення двоярусних ліжок з дерева Одеса, поєднуючи найвищу якість, надійність та унікальний дизайн. Наша продукція виробляється з ретельно відібраних порід деревини, таких як американський горіх, дуб, модрина та бук, які проходять тривале сушіння та спеціальну обробку. Це гарантує довговічність та здатність витримувати значні навантаження. Дитяче ліжко-будиночок із масиву натурального дерева на замовлення від компанії “Ергуд” Одеса.


Великий вибір цінних порід дерева для двоярусних ліжок Одеса

ДУБ

ЯСЕН

БУК

ГОРІХ

БЕРЕЗА

ЛИСТВЕННИЦА

МЕРАНТИ

СОСНА

Ліжко з дерева двоярусне Одеса

Фото наших робіт двоярусних ліжок із дерева Одеса

Двоярусне дерев’яне ліжко на замовлення Одеса

В даний час двоярусні ліжка Одеса, виготовляються з різноманітних матеріалів та пропонуються у широкому спектрі кольорів та оздоблень. Однак дерев’яні двоярусні ліжка залишаються кращим вибором для спальні завдяки низці переваг деревини:

Дерево має високу довговічність і зносостійкість, що забезпечує тривалий термін служби дерев’яного ліжка.
Деревина не викликає побічних ефектів при постійному контакті з людським організмом і є одним з екологічно чистих матеріалів на Землі.
Дерев’яне двоярусне дитяче ліжко не тільки сприяє здоров’ю та довговічності, але і є привабливим елементом інтер’єру завдяки своїй естетичності та елегантності.

Переваги замовлення двоярусного дерев’яного ліжка Одеса

Ліжка з дерева двоярусні на замовлення Одеса

При створенні дитячої кімнати важливо враховувати її красу, функціональність та безпеку, а вибір меблів повинен відповідати віку, статі, особливостям та уподобанням дитини. Найчастіше ліжко стає центральним елементом інтер’єру, відіграючи ключову роль у формуванні загальної атмосфери та забезпеченні здорового, повноцінного відпочинку для малюка. Тому вибір дитячого ліжка потребує особливої ​​уваги та відповідальності.

Двоярусне ліжко з дерева Ергуд Одеса

Ціна на дерев’яні двоярусні ліжка Одеса

Ціна на двоярусні ліжка з дерева Вид дерева Ціна на дерев’яні двоярусні ліжка
Ліжко двоярусне з дуба на замовлення Дуб Від 12 750 грн
Ліжко двоярусне з бука на замовлення Бук Від 12 550 грн
Ліжко двоярусне з ясеня на замовлення Ясен Від 12 479 грн
Ліжко двоярусне з сосни на замовлення Сосна Від 10 720 грн

Виробництво двоярусних ліжок із дерева на замовлення Одеса

Замовити двоярусне ліжко Одеса

Кожне двоярусне ліжко, що виготовляється нами, створюється за авторським проектом, використовуючи сучасне обладнання, що гарантує точні розміри, ідеальні з’єднання і надійну склейку. Наш професіоналізм та інноваційні технології дозволяють нам здійснювати замовлення будь-якої складності за оптимальною ціною.

Покриття наших ліжок має міцність і стійкість, зберігаючи при цьому природну текстуру та унікальний візерунок деревини. На ваш запит, ми можемо пофарбувати ліжко в будь-який відтінок, щоб гармонійно вписати його в дизайн дитячої кімнати.

Вибираючи дитяче двоярусне ліжко Одеса, від компанії “Ергуд”, ви вибираєте якість, індивідуальність та безпеку для вашої дитини.

Ліжка з дерева двоярусні на замовлення Одеса, мають такі переваги:

Ми використовуємо тільки найвишуканіші сорти натурального дерева, які пройшли ретельне сушіння та спеціальну обробку, забезпечуючи найвищу міцність та довговічність. У нашому асортименті представлені найцінніші породи, включаючи американський горіх, дуб, модрину, бук та багато інших.

Кожне наше ліжко виготовляється за індивідуальним проектом із використанням передового обладнання, що гарантує точність розмірів, ідеальні з’єднання та надійність склеювання. Наша увага до інноваційних технологій дозволяє нам втілювати замовлення замовлень будь-якої складності, пропонуючи оптимальні ціни.

Наші ліжка мають міцне і стійке покриття, яке зберігає природну структуру і унікальний малюнок натурального дерева. При виготовленні на замовлення ми враховуємо переваги клієнта, тому можемо виконати ліжко у будь-якому кольорі, який ви оберете.

Ліжка з натурального дерева в дитячу кімнату двоярусні Одеса

Ліжка з дерева двоярусні Одеса, захищені від вологи

Повний комплекс виготовлення двоярусних ліжок Одеса

Замовити двоярусні ліжка з дерева в Одеса

Щоб не витрачати час на пошуки якісних меблів Одеса, оптимально замовити дитяче ліжко з масиву дерева від виробника. «ERGOOD МЕБЛІ» гарантує кожному покупцю:

  • Безкоштовний виїзд майстра та консультації щодо підбору деревини.
  • Виконання авторського проекту на основі фото, картинки, ескізу.
  • Оплату після укладання офіційного договору та укладання кошторису.
  • Виконання замовлення на строк до 14 днів.
  • Доставка своїм транспортом по Києву та професійне складання.

Якісні двоярусні ліжка з дерева на замовлення Одеса

Типи двоярусних ліжок з дерева на замовлення Одеса

Дерев’яні двоярусні дитячі ліжка Одеса, можна класифікувати за різними критеріями, включаючи конструкцію основи:

  • Цілісна основа є суцільний щит з дерева, прикріплений до опор ліжка. Хоча така модель має високу міцність, вона має істотний недолік – обмежена циркуляція повітря під матрацом.
  • Перфорована основа покращує вентиляцію, але знижує характеристики ліжка міцності.
  • Ламельна основа розроблена для подолання недоліків цільного. Ламелі забезпечують рівномірний розподіл навантаження матрацом і хорошу циркуляцію повітря. Однак, вони можуть не витримувати сильних точкових навантажень.
  • Ліжка з нішою є дерев’яними ліжками, в основі яких передбачено місце для зберігання речей. Ці ліжка можуть мати як цільну, так і ламельну основу, оскільки механізм підйому не пов’язаний з основою під матрацом.

Великий вибір дерева для ліжок двоярусних Одеса


Щоб замовити двоярусне ліжко з дерева Одеса, ви можете залишити заявку на сайті компанії або зателефонувати нам. Менеджер зв’яжеться з вами протягом 10 хвилин у робочий час, щоб уточнити всі деталі.

Виробництво дерев’яних двоярусних ліжок Одеса ➡️ з будь-якої породи ⋙ Бук | Дуб | Ясен | Вільха ➤ Двоярусне ліжко з дерева від Ergood у Одеса ➡️ Великий вибір ➤➤➤ Терміни від 14 днів

Оставьте отзыв page