Security Corporation охорона надає комплекс послуг з фізичної безпеки вашого підприємства:

• Гарантуємо професійні та надійні рішення для забезпечення безпеки вашого майна, клієнтів та персоналу.

• Співпрацюємо виключно з висококваліфікованими охоронцями, які мають досвід у виконанні різних видів охоронних заходів, які мають досвід роботи не менше 1 року.

• Наші охоронці оснащені спеціальними засобами активного та пасивного захисту, обладнані відповідною амуніцією та комунікаційними засобами, такими як службові мобільні телефони, гумові палиці, газові балони “Терен”, формений одяг з логотипом “Security Corporation” або стандартні костюми, так і стандартні костюми, для виклику ГБР.

Security Corporation гарантує надійне та професійне обслуговування, надаючи вам можливість спокійно зосереджуватись на вашій бізнес-діяльності.

ФІЗИЧНА ОХОРОНА ОБ’ЄКТІВ І ФУНКЦІОНАЛ ОХОРОНИ

 1. Фізична охорона приміщень:

  Наші висококваліфіковані охоронці забезпечать безпеку вашого приміщення, суворо контролюючи доступ та забезпечуючи захист у будь-який час доби.

  2. Охорона масових заходів:

  Ми гарантуємо безпеку під час проведення різноманітних масових заходів, таких як концерти, фестивалі, виставки, конференції та інші.

  3. Охорона банківських та фінансових установ:

  Надійний захист вашої банківської та фінансової установи забезпечується контролем доступу та цілодобовою охороною.

  4. Охорона торгових центрів та магазинів:

  Ми гарантуємо надійний захист вашого торгового центру чи магазину, суворо контролюючи доступ та забезпечуючи безпеку у будь-який час.

  Функції охоронців:

  Перевірка пропускної спроможності:

  Забезпечуємо контроль за проходом, гарантуючи, що лише уповноважені особи мають доступ на об’єкт.

  Контроль в’їзду та виїзду транспорту та осіб:

  Здійснюємо перевірку документації, реєструємо прибуття та від’їзд транспорту та відвідувачів.

  Контроль переміщення людей та майна:

  Забезпечуємо безпеку на території, контролюючи рух людей та майна, а також враховуємо внутрішні переміщення.

  Дотримання режиму на об’єкті:

  Гарантуємо, що ніхто не порушує правила доступу та поведінки на території.

  Надзвичайні ситуації:

  Готові до дій у разі надзвичайних ситуацій, включаючи пожежу, вибухи, повені та інші. Забезпечуємо безпеку у подібних ситуаціях.

  Взаємодія зі службами:

  Ефективно співпрацюємо з пожежною, медичною та правоохоронною службами у разі потреби.

  Підтримка порядку:

  Виконуємо функції контролю за порядком, чистотою території, дотримання правил поведінки, а також вирішуємо конфліктні ситуації.

  Патрулювання території:

  Регулярно патрулюємо об’єкт для забезпечення безпеки та контролю переміщення людей та майна, запобігаючи можливим небезпечним ситуаціям.

Пропускний режим:

Нашим клієнтам надається повне право визначати, хто має доступ до їхнього об’єкта. Наші професійні охоронці беруть на себе відповідальність за підтримання порядку при проході персоналу, відвідувачів, відряджених співробітників, транспортних засобів, предметів, матеріалів та документів як усередині, так і поза приміщенням.

Ніхто, який не має відповідного дозволу, не зможе пройти повз нашу охорону. Фізична охорона об’єктів у Києві. Тим, хто вирішить порушити встановлені правила, загрожує не лише затримання та виселення за межі території, що охороняється, а й передача поліції у разі агресивних спроб проникнення.

Вибираючи послугу контрольно-пропускного режиму від Security Corporation, ви забезпечуєте захист не тільки від несанкціонованих відвідувань, але й дбаєте про безпеку людей, що знаходяться всередині об’єкта.

Охорона територій великої протяжності:

Цей вид охорони є невід’ємною частиною безпеки на територіях агрокомплексів, заповідників, лісових угідь та навіть трубопроводів, де рідко зустрічається у мегаполісі.

Великі площі є зручним місцем для скоєння крадіжок і залишаються непоміченими. Охорона будівництва у Києві. Йдеться не лише про дрібні крадіжки техніки чи грошей, а й про серйозні злочини, такі як крадіжка обладнання з ліній електропередач, що може призвести до відключення електроенергії, незаконної вирубки дерев та браконьєрських атак.

Від невеликих ділянок до територій, що охоплюють гектари, все знаходиться під надійним контролем та захистом наших професіоналів! Security Corporation охорона надає комплекс послуг із фізичної безпеки вашого підприємства у Києві. Великий вибір спеціальних засобів охорони від фахівців!

5/5 - (2 votes)