Купити слеб з дерева Чернівці

Наша компанія займається професійним виробництвом з масиву дерева за доступними цінами. Слэбы из дерева. Слеби з дерева на замовлення та на замовлення Чернівці. ᗎ Виробництво дерев’яних слебів Чернівці ➡️ з будь-якої породи ⋙ Бук | Дуб | Ясен | Вільха ➤ Слеби з дерева Чернівці від Ergood №1️⃣ Великий вибір ➤➤➤ Терміни від 14 днів ➤ Вища якість ➤ Гарантія 2 роки…

Слеб на замовлення Чернівці

Большой выбор ценных пород дерева для слэбов Чернівці

ДУБ

ЯСЕНЬ

БУК

ОРЕХ

БЕРЕЗА

ЛИСТВЕННИЦА

МЕРАНТИ

СОСНА

Слеби з дерева для дому та квартири Чернівці

Хоча поняття слеб і прийшло в лексикон від мулярів, де воно означало зріз каменю з цікавим візерунком або вкрапленнями порід, широкої популярності воно досягло саме за рахунок використання в деревообробці. Слеб – це зріз дерева вздовж або впоперек ствола, із збереженням унікальної кромки дерева та візерунка волокон деревини. Особливою відмінністю слебу з дерева є будь-які нерівності, асиметрія та наявність унікальних візерунків, де їх не намагаються згладити, а навпаки, акцентують на них увагу.

Слеб від виробника Чернівці

Такий метод використання деревини в сучасних інтер’єрах отримав широку популярність не тільки за рахунок індивідуального малюнка та унікальної структури, але й завдяки моді боротьби за екологію, в якій якщо і прийнятне використання дерева в меблів, то з мінімальною обробкою, щоб скоротити витрату відходів.

Чому варто замовити слеб з дерева у нас Чернівці?

Наприклад, тверді породи ясен, дуб, або м’які вільха, сосна. Тверді породи менше піддаються механічному впливу на поверхню, це пом’ятість, подряпини. Дуб неймовірно твердий, але боїться раптових перепадів температур і вологи, ясен найбільш в’язкий але менш міцний. Текстура колоди у них схожа, але є відмінність у забарвленні і у дуба може бути типовий малюнок – серцеподібний промінь.

Фото слебів з дерева Чернівці

Якісні слеби з дерева Чернівці

Фірма Ergood Worktops™ виготовляє на замовлення слеби з дерева Чернівці: ясен, дуб, бук, вільха, горіх, клен.

Форма слебів з дерева Чернівці

Ми виробляємо будь-які форми слебів з дерева Чернівці: прямокутні, квадратні, овальні, круглі, кутові та будь-яку нестандартну форму – будь-якої складності

Переваги замовлення дерев’яних слебів Чернівці

Дизайн слебів на замовлення або по фотографії Чернівці

Переваги слебів з дерева Чернівці

При правильній обробці та догляді слеби з дерева вкрай довговічні, здатні нести високі циклічні навантаження і мають високий запас ударної міцності. Крім того, слеби з деревини списуються в будь-яку стилістику приміщень і гармонійно виглядають в якомусь дизайнерському стилі. Звичайно у слебів є і недоліки, одним з яких можна вважати їхню вартість. Слеби найчастіше виготовляють із дорогих порід деревини, відповідно і вартість у них досить висока, але вона окупається довгими роками експлуатації та естетичністю.

Дерев’яний слеб із масиву Чернівці

До слебів є низка вимог на виробництві, таких як достатня товщина, міцність щита деревини, що багато в чому залежить від місця в стовбурі, з якого випилюють слеб і цілісність кромок слебу. За рахунок цих параметрів із використанням слебу можна отримати абсолютно унікальні предмети меблів, термін експлуатації яких може перевищувати 50 років.

Слеби можна використовувати практично для будь-якого елемента меблів, але найчастіше вони зустрічаються у таких видах:

 • Стільниці для обідніх столів та барних стійок зі слебів з дерева.
 • Стільці, лавочки та гойдалки з використанням слебу з дерева.
 • Полиці, консолі для ванної кімнати та підвіконня.
 • Підголів’я для ліжок для спалень, в окремих випадках як частини каркаса ліжка або торцевих опор основи ліжка.
 • Слеби з дерева використовують у ролі дверей і віконниць для вікон, так само з них роблять перегородки в приміщеннях, для зонування простору та локалізації приміщень.

Слеби з дерева Ергуд Чернівці

Дерев’яні слеби на замовлення Чернівці

Вибір деревини для слебу, напевно, одне з основних питань. Незалежно від цільового призначення використання слеба переважно вибирати більш щільні та міцні породи дерева:

 • Дуб – це перше, що спадає на думку, якщо говорити про міцний вид дерева. І не дивно, адже він заслужено має репутацію одного із найміцніших видів деревини.
 • Бук – це непогана дешевша альтернатива дубу, з тими ж механічними якостями та характеристиками міцності.
 • Модрина – не поступається в міцності і довговічності ні дубу, ні буку, але має інший ряд відтінків, завдяки чому дуже популярна у використанні для тепліших кольорових дизайнерських гам.
 • Ясен не відрізняється такими високими показниками міцності, як перераховані вище види дерев, але повністю компенсує це високою зносостійкістю і стійкістю до навантажень, що повторюються. Крім того ясен відрізняється найширшим спектром відтінків деревини, через що вважається найпопулярнішим видом дерева на меблевому ринку.
 • Незважаючи на низький, знову ж таки в порівнянні, коефіцієнт міцності, сосна і горіх досить часто використовуються для виготовлення слебів з дерева. Мало хто вибере ці види деревини для виготовлення стільниці, зате для виготовлення узголів’я ліжок, полиць та консолей сосна та горіх набагато частіше використовуються.

Купити дерев’яний слеб Чернівці

Слеби з дерева на замовлення Чернівці

Каталог виконаних робіт допоможе вам визначиться з потрібною моделлю слеби. Також ми можемо зробити слеб за вашим дизайном або фотографії бажаного слеба. У нас можна придбати готові, типові слеби зі складу за оптовими розцінками. Середній термін виробництва – 8-14 днів.

З яких матеріалів найкраще робити слеб з дерева Чернівці?

Слеб із дерева на замовлення Чернівці

Слеб з твердих порід дерева – довговічні та респектабельні меблі, здатні доповнити будь-який інтер’єр. Виготовлений професійними слеб з дерева майстрами за авторським проектом, такий предмет меблів відмінно вписується в будь-яку обстановку і підходить як для дому, так і квартири, кафе або ресторану. Дерев’яний слеб на замовлення Чернівці, Ergood повністю відповідає всім побажанням покупця. Ціни на дерев’яні слеби від виробника є оптимальними, а якість продукції перевірена часом.

Сліби з дерева повністю захищені від вологи Чернівці

Виготовлення дерев’яних слебів Чернівці

Щоб отримати слеб із дерева з найкращими експлуатаційними характеристиками, необхідно використовувати матеріали класу преміум. Столярне виробництво Ergood пропонує великий вибір слебів із широким діапазоном цін

Виробництво дерев’яних слебів Чернівці

Вартість слебу з дерева Чернівці

Ціна слебу з дерева Вид дерева Ціна на дерев’яні слеби
Слеб з дуба на замовлення Дуб Від 2850 грн
Слеб із бука на замовлення Бук Від 2650 грн
Слеб з ясеня на замовлення Ясень Від 2679 грн
Слеб із сосни на замовлення Сосна Від 1920 грн

Слеб на замовлення недорого Чернівці

Виробництво слебів здійснюється з дотриманням найвищих стандартів якості Чернівці:

 • На основі фото чи ескізу. Для кожного замовника виконується індивідуальний проект слебу за розмірами.
 • З дерева класу люкс без сучків, тріщин та інших дефектів. Слеби з такого екологічного матеріалу витримують тривалу експлуатацію та стійкі до механічних навантажень.
 • З використанням найновішого обладнання, що гарантує ідеальне дотримання розмірів, якість склеювання та бездоганне виконання сполучних вузлів. Інноваційні рішення застосовуються при виготовленні слебу для кухні, що запобігає пошкодженню поверхні гарячими предметами та рідинами.
 • З екологічним, стійким покриттям. Тришарова обробка маслами і воском заповнює мікротріщини і пори в деревини, має вологовідштовхувальну дію, надає виробу благородного легкого блиску.

Бажаючі можуть замовити слеб з дерева стандартних та нестандартних розмірів, у тому числі з додатковою обробкою та декором.

Повний процес виробництва дерев’яних слебів Чернівці

Слеби з натурального дерева на замовлення: особливості та переваги Чернівці

Купити слеб з натурального дерева від виробника Ергуд Чернівці. Доступні ціни та великий вибір

Якісні слеби з дерева на замовлення Чернівці

Замовити дерев’яний слеб Чернівці

 • Безкоштовний виїзд замірника.
 • Попередній розрахунок вартості слебів на сайті.
 • Виготовлення слебів стандартних та нестандартних форм та розмірів.
 • Виконання замовлення після 50% передоплати.
 • Термін виготовлення меблів будь-якої складності – від 14 днів.

Оплата здійснюється зручним способом, доставка своїм транспортом, Новою поштою та самовивозом.

Сляби з натурального масиву дерева Чернівці

Вифарбовування дуб для слебів з дерева Чернівці

Фарбування ясен для слебів з дерева Чернівці

ᗎ Виробництво дерев’яних слебів Чернівці ➡️ з будь-якої породи ⋙ Бук | Дуб | Ясен | Вільха ➤ Слеби з дерева Чернівці від Ergood №1️⃣ Великий вибір

Оставьте отзыв page