Стільниці для закладів

Види стільниць з дерева:

ДУБ

ЯСЕНЬ

БУК

ОРЕХ

БЕРЕЗА

ЛИСТВЕННИЦА

МЕРАНТИ

СОСНА

Купити стільницю з дерева для бару

Фірма Ergood Worktops™ працює на ринку України з 2005 року та пропонує Вам комплексні персональні рішення щодо виготовлення та постачання стільниць та столів з дерева. Наш досвід дозволяє спроектувати, здійснити та впровадити майже всі особисті технічні завдання Замовника.

Фото стільниць для ресторанів та кафе:

У ході співпраці нам довіряють відомі мережеві ресторанні заклади, які вважаються основними партнерами. Ми працюємо з рестораторами-власниками оригінальних кафе, пабів, барів та стрімко розвиваємо напрямок з облаштування готелів. Для власників та керуючих готелів ми можемо порекомендувати виготовлення та монтаж стільниць та столів з дерева у будь-який сектор готелю: люкси, апартаменти, напівлюкси, звичайні номери, ресторан, лобі-бар, ресепшен, літня тераса, конференц-зал та ін. Ми застосовуємо великий перелік матеріалів та їх комбінацій: натуральне дерево (дуб, ясен, бук, горіх, клен), скло, фанера, метал та інші сертифіковані матеріали в Україні.

Стільниця з дерева для ресторану

Основний акцент у роботі ми робимо на чітке виконання термінів договорів, оперативні консультації партнерів, забезпечення гарантійного та післягарантійного обслуговування.
Наші експерти завжди готові допомогти та виїхати до Вас для більш детальної консультації. Придбання стільниць та столів з дерева у нашої компанії стане вдалим вкладенням у формування вашого бізнесу. Всі пропозиції на нашому сайті відповідають найвищим стандартам якості, відрізняються міцністю і довговічністю. Стільниця з дерева для бару, Стільниця з дерева для кафе, стільниці з дерева на замовлення для кав’ярні, стільниці з дерева на замовлення для барів Київ.
Оставьте отзыв page