Шикарні стільниці з дуба на замовлення – це чудова можливість перетворити дизайн вашого будинку, надавши йому власний неповторний та унікальний образ. Природна витонченість натурального дерева чудово поєднується з різними матеріалами і шикарно вписується в будь-яку обстановку. Дубова стільниця використовується не тільки для виробництва обідніх і кухонних столів, гарнітурів або барних стійок, але і для облаштування широких підвіконь, дизайну ванних кімнат, полиць камінів та інших поверхонь у приміщенні.

Стільниця з дуба на замовлення

Замовити стільницю з дуба

У фірмі ergood ви зможете вигідно придбати стільницю з дуба звичайних типорозмірів або замовити її виробництво за своїми начерками та кресленнями. У нашому каталозі показаний величезний вибір виробів з цільноламельної та деревини, що зрощена, з яких ви зможете вибрати оптимальний варіант для вашого житла.

Дубова стільниця на замовлення

Масив дуба для столу – це дуже щільна та міцна деревина, що забезпечує виробам найвищі характеристики міцності та чудову стійкість до більшості зовнішніх впливів. Крім цього, ця порода цінується за оптимальне поєднання якості, довговічності та естетичності


Дуб має не тільки високу міцність, але й однорідність структури, тому його поверхня на довгий час зберігає ідеальну гладкість, стійка до виникнення тріщин, подряпин, пригніченостей або інших механічних пошкоджень.

Дерев’яна стільниця із дуба

Виріб чудово витримує різноманітні види навантажень і не вимагає догляду. Може експлуатуватися десятиліттями (до 100 років), при цьому не втрачає свого зовнішнього вигляду, що компенсує значну вартість стільниць з масиву.


Завдяки вмісту у своєму складі значної кількості дубильних речовин дуб чудово протистоїть впливу вологості, гниття, біозараження комахами та пліснявим грибком.

Стільниця з дуба від виробника

Деревина має широку кольорову гаму і яскраво виражену фактуру, особливо вигідно виглядає вже після механічної обробки і покриття воском, олією, безбарвним або лаком, що тонує. Згодом деревина починає темніти, надаючи меблям благородний тон і неповторний ефект «під старовину».
Оставьте отзыв page