Стільниця з горіха під замовлення

Стільниця з горіха, виготовлена зі справжнього дерева на замовлення – це можливість сформувати особливий дизайн приміщення, неповторну красу та образ. Особливості цієї деревини дають можливість виробляти безліч розкішних елементів внутрішнього оздоблення, зразків меблів та інших дизайнерських рішень.

Стільниця з масиву горіха Київ

Замовити стільницю з горіха

Варіант з горіха відрізняється помірною жорсткістю деревини та значною міцністю. Фірма Ergood пропонує великий вибір предметів меблів з горіха за невеликими цінами, які можна подивитися в прайсі. З усіх питань звертайтесь за телефоном, вказаним на веб-сайті.

Виготовлення стільниці з горіха

Це дерево має максимальну різноманітність візерунків, через що і цінується високо. Горіх далекосхідний має волокна деревини зазвичай прямі, в деяких випадках трошки хвилеподібні, рідко – кучеряві, з привабливими малюнками. Колір заболоні ніжно-кремовий, у білих тонах. Ближче до ядра масиву забарвлення змінюється на темно-коричневий. Шоколадний, часто багрянистий тон прекрасно перетинається чорними прожилками. Всі ці особливості надають масиву неповторну і неповторну красу. І ще одна відмінна риса – чудовий по красі наліт на деревині рік у рік тільки підвищує її красу і яскравість.
Оставьте отзыв page