Стільниця з дерева з натуральним краєм на замовлення

У нас ви зможете придбати стільниці з натуральним (необрізним/диким) краєм (торцем), які чудово підходять для дизайну кухонних столів, кухонь, широких підвіконь та барних стійок ᗎ Виробництво дерев’яних стільниць з натуральним краєм ➡️ з будь-якої породи ⋙ Бук | Дуб | Ясен | Вільха ➤ Стільниці з дерева з живим краєм від Ergood №1️⃣ Великий вибір ➤➤➤ Терміни від 14 днів ➤ Вища якість ➤ Гарантія 2 роки…

Стільниця на замовлення з диким краєм

Великий вибір цінних порід дерева для кухонних стільниць з диким краєм

ДУБ

ЯСЕН

БУК

ГОРІХ

БЕРЕЗА

ЛИСТЯНИЦЯ

МЕРАНТИ

СОСНА

Стільниці з дерева з необрізним краєм

Купити стільницю з дерева з живим краєм

Стільниця з дерева на замовлення з диким краєм (Лайв Едж) – це не просто робоча поверхня, а й нерідко основний компонент при оформленні дизайну будинку. Так як стільниця лайв Едж (Живий Край) – це чудовий дизайн, надійність і довговічність.

Приклади робіт дерев’яних стільниць із живим краєм

Столешница из дерева с корой и живым торцом на заказ Киев

Прямокутна стільниця Кругла стільниця

Кутова стільниця

W образна стільниця

Стільниця з дерева з живим краєм на замовлення.

У нашій фірмі ви зможете придбати стільницю з дерева з рваним краєм або необрізним торцем. Просто зв’яжіться з нами по телефону. Для замовлення модель стільниці та вкажіть потрібні розміри. Або оформіть заявку на виїзд нашого майстра, який приїде у потрібний для вас час з прикладами виробів, зможе допомогти з вибором матеріалу та здійснить необхідні виміри.

Переваги замовлення дерев’яної стільниці з диким краєм

Дерев’яна стільниця із живим (натуральним) краєм

Також, за бажанням клієнта, ми розробляємо креслення будь-якої складності для виробництва стільниці з масиву дерева з натуральним торцем. Середній термін виконання замовлення – від 5 робочих днів із моменту надходження оплати. Вартість стільниці з дерева залежить від її розмірів, форми, обраної породи та виду дерева.

Стільниця з дерева з необрізним краєм на замовлення ергуд

Стільниці з дерева з натуральним торцем

Дерев’яні стільниці на замовлення з натуральним торцем – це найкраще рішення для тих, хто піклується про красу та комфорт у будинку. Поверхні з натуральних матеріалів не лише екологічні, а й служать десятки років, не втрачаючи зовнішньої привабливості. При зверненні до виробника такі меблі виготовляються з масиву дерева з тришаровим покриттям, стійким до будь-яких пошкоджень. За бажанням замовника майстер підбирає матеріал потрібного відтінку та фактури, надає стільниці live edge форму, прикрашає різьбленням та виконує брашування.

Купити дерев’яну стільницю з живим краєм

Ціни на стільниці з дерева з натуральним краєм

Ціна стільниці з дерева з необробленим краєм Вид дерева Ціна на дерев’яні стільниці з живим торцем
Стільниця з дуба з натуральним краєм на замовлення Дуб Від 2850 грн
Стільниця з бука з натуральним краєм на замовлення Бук Від 2650 грн
Стільниця з ясеню з натуральним краєм на замовлення Ясен Від 2679 грн
Стільниця із сосни з натуральним краєм на замовлення Сосна Від 1920 грн

Виробництво стільниць з дерева Лайв Едж

Стільниці з дерева з натуральним торцем захищені від вологи

Виробництво дерев’яних стільниць з необробленим краєм

Стільниці на замовлення із натуральним (живим) краєм

Виготовлення дерев’яних стільниць з диким краєм у Києві

Столярне виробництво Ergood є лідером галузі та пропонує оптимальні ціни на стільниці з дерева. Правильний вибір матеріалу, вигідна вартість комплексу послуг і гарантована якість забезпечують кожному замовнику реальну економію бюджету.

Повний процес виготовлення стільниць з дерева з натуральним краєм

Якісні стільниці з дерева з диким торцем

Замовити дерев’яні стільниці з необрізним краєм та корою в Києві

Оформити замовлення в Ergood і купити дерев’яні стільниці з натуральним краєм для кухні або ванної можна одним із зручних способів: заповнити форму для швидкого зв’язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Кожному замовнику доступні:

  • Попередній розрахунок вартості.
  • Безкоштовна консультація та виїзд замірника.
  • Виготовлення стільниць терміном до 2 тижнів.
  • Можливість комплектації стільниці врізною мийкою від найкращих виробників.
  • Професійний монтаж поверхонь.

Купити стільницю з натуральним торцем в Києві

Укладання договору здійснюється після складання кошторису та 50% передоплати вартості робіт. Доставка – своїм транспортом по Києву та Новою поштою, а також самовивозом для мешканців столиці. Дерев’яні стільниці, кухонні стільниці з дерева, кругла стільниця з дерева, стільниця з масиву дерева, склеєні стільниці з дерева, зрощені стільниці з дерева, дерев’яна кухонна стільниця. Стільниця з дерева для столу з натуральним краєм, цілісні стільниці з дерева, купити стільниця з дерева, замовити стільниця з дерева, стільниця з масиву дерева Київ, овальна стільниця з дерева, стільниця з дерева дуба, ясена, бука, берези, вільхи та сосни. Дерев’яна стільниця для кухні ціна, Стільниця з цільного шматка дерева та корою Київ

Стільниці з масиву дерева з корою

Дерев’яні стільниці з натуральним краєм на замовлення

ᗎ Дерев’яні стільниці з натуральним краєм ➡️ Бук | Дуб | Ясен | Вільха ➤ Стільниці з дерева з живим краєм від Ergood у Києві ➡️ Великий вибір ➤➤➤ Терміни 14 днів ➤➤ Гарантія 2 роки…

4.9/5 - (22 votes)