Купити тумбу з дерева у ванну Дніпро

Щоб створити в невеликій ванній кімнаті комфортнішу обстановку, можна встановити тут тумбу з дерева. Вона відрізняється зносостійкістю, міцністю та екологічною чистотою. Тумба из дерева в ванную Дніпро ᗎ Виробництво дерев’яних тумб у ванну Дніпро ➡️ з будь-якої породи ⋙ Бук | Дуб | Ясен | Вільха ➤ Тумба для ванної з дерева від Ergood №1️⃣ Великий вибір ➤➤➤ Терміни від 14 днів ➤ Вища якість ➤ Гарантія 2 роки…

Великий вибір цінних порід дерева для тумб у ванну Дніпро

Меблі для ванної Дніпро – це завжди досить складний вибір. Так як обставляючи ванну, велику роль відіграють ергономічність меблів і габарити самої ванної кімнати. Тому вибір найважливішого предмета меблів, а саме тумби у ванну кімнату Дніпро, вимагає ретельного підходу.

Купити тумбу з дерева у ванну Дніпро

ДУБ

ЯСЕН

БУК

ОРЕХ

БЕРЕЗА

ЛИСТВЕННИЦА

МЕРАНТИ

СОСНА

Фото тумб із дерева у ванну Дніпро

Тумба з дерева під умивальник на замовлення Дніпро

Наша компанія виготовляє на замовлення різноманітні дерев’яні тумби у ванну на замовлення Дніпро. Щоб простіше було визначити потрібний варіант, варто ознайомитися з основними видами:

 • Навісні. Цей варіант ідеально підходить для невеликої ванної кімнати. Можна поставити поруч із раковиною або над нею. Такі конструкції включають 2-3 горизонтальні полиці та розстібні стулки. Для виготовлення стулок використовується деревина.
 • Тумбу для ванної можна доповнити дзеркальними вставками.
 • Цілісні моделі з консоллю. Комплектуються відкидними стулками. Деякі тумби для ванної ми робимо відкритими все залежить від переваг клієнтів. Розмір полиць та його конфігурація визначається індивідуально.
 • Дерев’яні тумби для ванної, оснащені коліщатками. Їх обирають власники великих ванних кімнат. Верхня частина меблів може бути зроблена у вигляді столу або пуфика. Полиці прикриті орними стулками. Усередині можуть бути розташовані полиці та ящики.

Усі моделі тумб із дерева обробляються захисними складами, що знижує негативний вплив вологи на дерево.

Форма тумб із дерева у ванну Дніпро

Ми виробляємо будь-які форми тумб з дерева для ванної з дерева Дніпро: прямокутні, квадратні, овальні, круглі, кутові та будь-яку нестандартну форму – будь-якої складності

Переваги замовлення дерев’яних тумб у ванну кімнату Дніпро

Вибір матеріалу для тумби з дерева Дніпро

Тумби Дніпро, незалежно від приміщення, роблять із різних матеріалів, від пластику до МДФ. Проте найприйнятнішими та підходящими для виготовлення меблів параметрами має деревина. Дерево ідеально підходить для виготовлення меблів будь-якої конфігурації та найрізноманітніших умов експлуатації, в тому числі і для тумб у ванну на замовлення. Деревина настільки затребувана на меблевому ринку завдяки тому, що має ряд позитивних властивостей:

 • Високі показники зносостійкості та довговічності деревини роблять її незамінним матеріалом для будь-якого предмета меблів, від якого очікується тривалий термін експлуатації.
 • Коефіцієнт міцності багато циклічні навантаження, яким постійно піддається будь-які меблі, у деревини набагато вище, ніж у будь-якого іншого матеріалу, навіть металу.
 • При правильній обробці дерево набуває високих антикорозійних здібностей і стійкості до перепадів температури та вологості.
 • Деревина – це екологічно чистий матеріал, який легко піддається переробці після закінчення терміну експлуатації та не є шкідливим для людини.

Тумба для ванної кімнати з дерева на замовлення Дніпро

Купити дерев’яну тумбу у ванну Дніпро

Дерев’яні тумби під умивальник із дерева Дніпро

Особливості захисного покриття тумб для ванної з дерева Дніпро

Оскільки деревина при тривалому контакті з вологою руйнується, ми ретельно обробляємо меблі з цього матеріалу. Для цього використовуємо лаки та олії високої якості. Наші дерев’яні тумби можна розташовувати навіть на вулиці.

За допомогою спеціальних покриттів змінюється відтінок. Його можна зробити світлішим чи темнішим. Що саме потрібно, визначає замовник разом із нашими майстрами.

Тумби з дерева для ванної кімнати захищені від вологи Дніпро

Виробництво дерев’яних тумб у ванну Дніпро

Переваги виготовлення дерев’яної тумби у ванній кімнаті Дніпро

Віддаючи перевагу виготовленню меблів для ванної на замовлення з масиву дерева Дніпро, можна отримати такі переваги:

 • Кожен виріб є ексклюзивним. Аналогічної тумби для ванної у знайомих чи друзів точно не буде.
 • Повний список послуг. Наші професіонали розробляють проект, готують ескізи та матеріали, здійснюють складання та встановлення.
 • Якість. Для виготовлення використовується сучасне обладнання, тому всі деталі міцно з’єднані та ретельно оброблені.
 • Екологічність. Тумба для ванної з деревини – нешкідливий виріб, який не виділяє шкідливих речовин при високій температурі.

На всю продукцію наша компанія надає гарантію, термін дії якої становить 5 років.

Тумбочка у ванну з масиву дерева Дніпро

Вартість на тумби у ванну з дерева Дніпро

Ціна тумби у ванну з дерева Вид дерева Ціна на дерев’яні тумби у ванну
Тумба у ванну з дуба на замовлення Дуб Від 2850 грн
Тумба у ванну з бука на замовлення Бук Від 2650 грн
Тумба у ванну з ясена на замовлення Ясен Від 2679 грн
Тумба у ванну із сосни на замовлення Сосна Від 1920 грн

Повний процес виробництва тумб із дерева у ванну Дніпро

Якісні тумби у ванну з дерева Дніпро

Доставка тумб у ванну з дерева Дніпро

Доставка здійснюється своїм транспортом, а також Новою поштою з оплатою післяплатою та самовивозом.

Різновиди тумб із дерева у ванну Дніпро

Класифікують тумби в основному за розміщенням у ванній кімнаті. Є три основні локалізації тумб для ванної з дерева, які безпосередньо пов’язані з квадратурою ванної кімнати.

 • Для малогабаритних ванн найчастіше використовують навісні тумби з кількох причин. У перших тумби з дерева, які кріпляться до стіни, не займають з того обмежений простір на підлозі ванної кімнати. По друге часто дверцята навісної туби використовують для установки дзеркала, для ще більшої економії простору. Найчастіше створюється тандем із двох навісних тумб: одна стулкова монтується над умивальником, досить вузька, щоб не випирати і не займати багато простору. а друга з відкритими полицями знаходиться вище, куди зручно складати побутову хімію, рушники та інші дрібниці, що потрібні у ванній кімнаті. Також для тумб у малогабаритні ванни бажано вибирати світлі відтінки дерева, щоб візуально збільшувати простір ванної кімнати.
 • Для середньогабаритних ванн найкращим рішенням буде комбінована тумба з консоллю для ванної кімнати. Таким чином, утворюється достатньо полиць для зберігання речей без шкоди для простору ванної кімнати. Замовивши тумбу з дерева для ванної кімнати в модулі з консоллю не тільки вирішується питання простору та ергономічності в приміщенні, а й створюється єдина стилістика меблів в інтер’єрі.
 • У великогабаритних ваннах найчастіше встановлюють меблеві гарнітури, які включають кілька видів тумб. Тут є як навісні тумби, так і модульні з консоллю. Враховуючи наявність великої квадратури, консоль може не обмежуватися одним умивальником, а мати продовження для створення ніш під пральну машинку та сушарку, між якими, залежно від індивідуального замовлення, знаходяться тумби. Завдяки такій кількості простору тумби для ванної з дерева у великих ванних кімнатах мають різне наповнення: з відкритими полицями, шухлядами, стулчасті та комбіновані секції.

Види дерев’яних тумб для ванної кімнати Дніпро

Види фасок для тумб із дерева у ванну кімнату Дніпро:

Фарбування дуб для тумб у ванну з дерева Дніпро

Фарбування ясен для тумб у ванну з дерева Дніпро

Виробництво дерев’яних тумб у ванну Дніпро ➡️ з будь-якої породи ⋙ Бук | Дуб | Ясен | Вільха ➤ Тумба для ванної з дерева Дніпро від Ergood №1️⃣

Оставьте отзыв page