Меблі, що характеризуються наявністю жорсткого каркаса, називаються корпусними. Як основні матеріали для виготовлення використовують меблеві щити, плити ДСП, ДВП або МДФ, а також натуральне дерево. Допускається застосування металу, фанери та скла. У більшості випадків такі меблі використовуються як місце для зберігання різних предметів.

Іноді корпусні меблі складаються з окремих модулів, які скріплюються між собою за допомогою фурнітури. Покупець може вибирати тільки ті, функціональність яких для нього важлива, та розміщувати їх так, як зручно. У продажу також є гарнітури, що є цілим комплексом предметів меблів, які купують відразу.Корпусні меблі, що виготовляються за індивідуальним замовленням, коштують дорожче, але вони точно відповідають потребам покупця і забезпечать йому комфорт протягом багатьох років. У магазині «Абетка меблів» можна оформити виготовлення меблів на замовлення у Києві.

Комоди та тумби

Ці предмети меблів зазвичай мають висоту приблизно одного метра. Вони є масивні ящики, у яких зберігають одяг чи постільна білизна. Також можуть бути розпашні дверцята. Дозволяють зручно зберігати безліч речей, практично не захаращуючи простір. Меблі на замовлення від «Абетка меблів» точно врахують побажання покупця.

Комоди та тумби можуть використовуватися не тільки для зберігання, але й для інших цілей. Наприклад, зверху можна обладнати полицю з порцеляновими статуетками або поставити телевізор. Деякі використовують трюмо, яке можна розглядати як модифікацію тумби, доповненої дзеркалом. Вибираючи меблі на замовлення, потрібно враховувати особливості своєї квартири.

Шафи та гардероби

Корпусні шафи є одним з найпоширеніших типів корпусних меблів. Основне призначення – збереження певних типів вещей. У шафах можуть, наприклад, зберігатись одяг, взуття, постільна білизна, книги або інші предмети.

Основне призначення гардеробу – зберігання одягу та взуття. Для нього часто відводять окрему кімнату, де обладнають велику кількість полиць. Корпусні меблі на замовлення від «Абетка меблів» допоможе правильно вибрати найбільш вдалий варіант.

Стелажі та полиці

Полиці зручні тим, що їм легше знайти місце. Там можуть стояти книжки, квіти. Полиці прикріплюють до стіни. Стелажі встановлюють на підлозі. Часто в них не передбачено задніх стінок. Вони не тільки забезпечують зберігання різних предметів, але і є важливим елементом дизайну приміщення. Корпусні меблі можна замовити в магазині «Абетка меблів».Книжкові шафи

Такі корпусні шафи призначені для зберігання книг та забезпечення до них зручного доступу. Існують різновиди зі скляними дверима або непрозорими.

Кухонні гарнітури

Кухня є функціональним приміщенням. Для її обладнання необхідно правильно вибрати відповідний гарнітур.

Прямі гарнітури найзручніші, але їх використання виправдане насамперед у просторих кухнях. Кутові зроблені таким чином, щоб максимально ефективно використовувати весь доступний простір.

П-подібний комплект дозволяє легко розділити кухню на робочу зону та на обідню. Паралельне розміщення підходить для квадратної кухні. Сучасні меблі на замовлення дозволять вибрати найкращий варіант, який відповідає особливостям кухні.Ванні кімнати та меблі

Корпусні меблі у ванній дозволяють зберігати речі, розміщувати необхідні предмети на полицях. Необхідно враховувати, що меблі повинні витримувати підвищену вологість, а також дозволяти регулярно проводити її чищення та миття. Виготовлення корпусних меблів на замовлення максимально враховує вимоги покупця.

5/5 - (11 votes)