Меблі з масиву дерева

«Постійна якість, гарантійний термін»

Екологічно чисте покриття

«Безпечний контакт із харчовими продуктами»

Багаторічний досвід виробництва

«Безліч задоволених клієнтів»

Дзвінок, консультація
Виїзд на замір
Передплата 50%
Виготовлення від 14 днів
Монтаж, оплата 100%

Меблі з дерева на замовлення

Найкращий на ринку вибір деревини для ваших виробів

Вибирайте породу дерева і розрахуємо ваш виріб!

Останні роботи

Чому меблі ergood

Чи залишилися питання без відповідей?

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Столярне виробництво ERGOOD

Столярне виробництво Ergood — компанія з 12-річним досвідом роботи, що пропонує найбільший вибір деревини для виготовлення меблів на замовлення. Стільниці, підвіконня та кухонні аксесуари з дерева відрізняються незмінною якістю та неповторним дизайном. Штат досвідчених співробітників та наявність власного виробництва з найновішим обладнанням є гарантією виконання замовлень будь-якої складності та обсягу. Понад 22 тисячі виробів вже знайшли своїх покупців, багато з яких стали постійними клієнтами, що є найкращою рекомендацією для виробника. 

Меблі з дерева від Ergood — продуманий вибір

Вся продукція, що виробляється на замовлення, відноситься до преміального сегменту і підходить не тільки для квартири чи будинку, але також для ресторану, готелю чи офісу. Створення авторського проекту є основою реалізації будь-яких побажань замовника. Досвідчені майстри виготовлять дерев'яні підвіконня, поверхні та столи стандартних та нестандартних розмірів, у тому числі по фото, картинці чи ескізу. Це дозволить підкреслити класичний інтер'єр або створити неповторну обстановку з оригінальним дизайном.

Дерев'яні меблі від виробника

Вироби з натуральної деревини мають низку незаперечних переваг:

•    Термін служби – понад 10 років.
•    Міцність, що перевершує аналоги з інших матеріалів.
•    Точні розміри, що не вимагають припасування.
•    Будь-яка форма, дизайн та забарвлення.
•    Довговічне екологічне покриття.

При зверненні до фахівців можна замовити стільницю під врізне миття, поверхню для ванної або широке підвіконня для кухні, що замінює стіл. Будь-який варіант меблів з дерева виготовляють у термін від 14 днів.

Ergood – компанія, для якої важлива турбота про кожного клієнта

•    Укладання офіційного договору після 50% передоплати гарантує точне дотримання термінів.
•    Оплата здійснюється будь-яким зручним способом, у тому числі за безготівковим нарахуванням або післяплатою. 
•    Доставка по Києву – власним транспортом, також можлива доставка новою поштою та самовивіз. 

Повний комплекс послуг з виготовлення меблів із масиву дерева

Детальна консультація щодо вибору матеріалів та попередній розрахунок вартості виробів з дерева допоможуть зробити правильний вибір. Щоб уточнити ціну стільниці, залишково заповнити на сайті коротку форму та додати фото із зразком готового виробу. Швидкий зв'язок допоможе уникнути непотрібних втрат часу та тривалих пошуків бажаного елемента інтер'єру. 

Відгуки про нас

Я дизайнер - мені доводиться часто співпрацювати з багатьма столярними компаніями, які на замовлення можуть виготовляти меблі, стільниці та підвіконня під дизайн-проекти. Для мене дуже важливо, щоб меблі були високої якості та виготовлялися вчасно – це результат моєї роботи перед Клієнтом. <
При моніторингу цін відкрила для себе компанію Ergood, яка запропонувала хороші ціни і обіцяла все зробити досить швидко. Молодці хлопці не підвели – усі вироби завжди високої якості виготовляються вчасно. Тепер взаємодію з ними постійно. До того ж, для мене як дизайнера діє постійна знижка, що дуже приємно.

Ольга, Київ

Шукали з чоловіком компанію, яка виготовить нам стільницю та підвіконня у заміський будинок. Так як обсяг великої шукали компанію, яка зробить все якісно та за прийнятною вартістю.
В інтернеті знайшли кілька компаній, їх обдзвонили - Ergood запропонувала вартість, яка нас влаштувала, також запросили під'їхати до себе в офіс-шоурум-виробництво подивитися зразки і сам процес. Дуже нам сподобалася якість зразків, уклали договір. Через тиждень привезли і все встановили - дуже сподобалося, та ще дали гарантію 12 місяців. Рекомендую.

Аліна, Харків

Рада, що доля привела мене до Ergood, на жаль, правда не одразу!
Замовила стільницю з карагача в іншій компанії, обіцяли зробити за 2 тижні, але через місяць так і не приступили до роботи, так ще й не повертали гроші. Ми почали шукати нову компанію – натрапили на Ергуд, приїхали в офіс – подивилися зразки, тут же побачили на виробництві процес роботи. Підписали договір і вибрали слеби, з яких нам виготовили стільницю. Дуже задоволені.

Галина, Дніпро

Наша продукція

Ми не купуємо готовий дерев'яний щит низької якості у будівельних маркетах для виробництва наших виробів, наша продукція виготовляється з якісної української сировини з повним циклом виробництва.

Столярна майстерня ERGOOD

Ми є прямим виробником дерев'яних меблів, маючи власну виробничу базу, оснащену сучасним обладнанням. Це дозволяє нам виходити за рамки загальних стандартів і виготовляти індивідуальні та нестандартні вироби з натурального дерева. Ми дотримуємося стислих термінів виробництва та пропонуємо конкурентоспроможні ціни.