Барні стійки з дерева на замовлення

Фірма ergood виробляє та реалізує барні стійки з дерева – естетичні, довговічні та практичні. У нашому каталозі ви знайдете величезний вибір виробів різних розмірів та конфігурацій – овальні, прямокутні, круглі та довільної форми. Для виготовлення використовуються найкращі породи деревини, що володіють відмінними робочими характеристиками та вміють прослужити значний період без втрати свого зовнішнього вигляду. У нас ви зможете придбати барні стійки з дерева, які чудово підходять для дизайну приміщень. ᗎ Виробництво дерев’яних стійок ➡️ з будь-якої породи ⋙ Бук | Дуб | Ясен | Вільха ➤ Барні стійки з дерева від Ergood №1️⃣ Великий вибір ➤➤➤ Терміни від 14 днів ➤ Вища якість ➤ Гарантія 2 роки…

Барна стійка на замовлення

Великий вибір цінних порід дерева для барних стійок

ДУБ

ЯСЕНЬ

БУК

ОРЕХ

БЕРЕЗА

ЛИСТВЕННИЦА

МЕРАНТИ

СОСНА

Барні стійки із дерева

Барні стійки вже давно вийшли за межі барів і стали одним з досить частих рішень дизайну для кухонь і їдалень. Барні стійки завжди роблять з дерева, і це цілком обґрунтований вибір – високі показники зносостійкості та міцності необхідні для такої конструкції, як барна стійка.

Барна стійка недорого

Незважаючи на громіздкість одним з найголовніших плюсів барних стійок є економія місця. Завдяки можливості створення ніш, шаф і полиць під стільницею барної стійки, вона стає зручним місцем зберігання безлічі кухонних дрібниць.

Барна стійка для офісу

Купити барну стійку з дерева

Барна стійка з дерева на замовлення – це чудова фактура, привабливий природний малюнок і м’який блиск полірованої поверхні незмінно зацікавлюватиме і декоруватиме ваш інтер’єр. Меблі з дерева на замовлення.

Приклади робіт дерев’яних стійок

Форма барних стійок із дерева для кухні

Ми виготовляємо будь-які форми барних стійок з дерева: прямокутні, квадратні, овальні, круглі, кутові та будь-яку нестандартну форму – будь-якої складності.

Прямокутна барна стійка Кругла барна стійка

Кутова барна стійка

W-подібна барна стійка

Переваги замовлення дерев’яної барної стійки

Барна стійка з дерева на замовлення ергуд

Барна стійка з дерева від виробника в Києві

Ціни на барні стійки з дерева

Ціна  на барні стійки із дерева Вид дерева Ціна на дерев’яні барні стійки
Барна стійка із дуба на замовлення Дуб Від 12 850 грн
Барна стійка із бука на замовлення Бук Від 12 650 грн
Барна стійка з ясена на замовлення Ясен Від 12 679 грн
Барна стійка із сосни на замовлення Сосна Від 11 920 грн

Виробництво барних стійок із дерева

Барні стійки із дерева захищені від вологи

Виробництво дерев’яних барних стійок

Барні стійки із масиву натурального дерева

Повний процес виготовлення барних стійок із дерева

Якісні барні стійки із дерева для кухні

Замовити дерев’яні барні стійки в Києві

Оформити замовлення в Ergood та купити барну стійку з дерева можна одним із зручних способів: заповнити форму для швидкого зв’язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Кожному замовнику доступні:

 • Попередній розрахунок вартості.
 • Безкоштовна консультація та виїзд замірника.
 • Виготовлення стільниць терміном до 2 тижнів..
 • Можливість комплектації стільниці врізною мийкою від найкращих виробників.
 • Професійний монтаж поверхонь.

Купити барну стійку з дерева

На що звернути увагу під час вибору барної стійки

Барна стійка складається з двох основних блоків: робоча поверхня та наповнення під стільницею. Основним критерієм відмінності стільниць є форма:

 • Класична прямокутна форма – найпоширеніша, за рахунок економного використання простору та ергономічності. Замовляючи барну стійку з дерева завжди можна вибрати форму та дизайн торців барної стійки, що зробить її більш індивідуальною та оригінальною.
 • Овальні барні стійки – дуже елегантне рішення для кухні або їдальні, але потребує достатньо великої квадратури приміщення, тому не кожен може собі дозволити таку форму. Але якщо у вас достатньо простору для встановлення овальної барної стійки з дерева, то сміливо замовляйте її.
 • Стільниця для барної стійки зі слебу – вкрай оригінальне та сміливе рішення. Незважаючи на досить високу вартість, унікальна форма зрізу зробить Вашу барну стійку винятковою, тим більше що слеб впишеться в будь-яку стилістику дизайну.
 • Нестандартні форми, на кшталт комбінованих прямокутників (барна стійка “кутом”) або з нерівним краєм теж зустрічаються досить часто. Барні стійки з дерева складних і нестандартних форм можуть заощадити простір, так і підкреслити оригінальність інтер’єру приміщення, а може і поєднати одне з одним.

Дерев’яна барна стійка

Наповнення під стільницею барної стійки залежить від побажань замовника, так як варіацій досить багато. Простір під робочою поверхнею можна використовувати як корисний ресурс місця зберігання, так і як прикрасу приміщення:

 • Система полиць під барною стійкою забезпечить Вас достатнім простір для зберігання кухонного начиння, продуктів або посуду. Таке рішення часто зустрічається у комбінації з кутовими або прямокутними стільницями та при невеликих квадратурах приміщень. Ідеальне рішення для організації речей, економії простору та прикраси інтер’єру.
 • Комбінація висувних шафок з полицями – теж варіант вирішення проблеми економії простору, з тією різницею, що більш різнопланові зміни поділу простору дозволяють розширити кількість збережених у барній стійці предметів.
 • Відкритий простір під стільницею часто зустрічається в будинках та квартирах студіях – як один із варіантів прикраси інтер’єру. Стільниця стоїть тільки на підтримуючих торцевих стійках та кількох по центру. Часто пусте місце заповнюють квітами або ставлять туди акваріуми. Також часто роблять велику полицю по центру і формують під стільницею міні бар.
 • Порожня барна стійка із закритим простором – найпопулярніший варіант барних стійок із дерева для закладів. Найчастіше там просто зберігаються великогабаритні предмети, через що немає потреби в полицях під стільницею барної стійки.

Види фасок для барних стійок з дерева:

Вифарбовування дуб для барних стійок із дерева

Фарбування ясен для барних стійок з дерева

4.9/5 - (17 votes)